Kurumsal

FIRAT REKLAM kurumsal ve bireysel müşterilere tam kapsamlı İletişim hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Bu hizmetler arasında Matbaa, Promosyon, Dijital Baskı, Web tasarım ve Hosting hizmetleri bulunmaktadır. Markamız olan FIRAT REKLAM Türkiye’nin her noktasına hizmet verebilmek hedefiyle yola çıkmıştır.

Yusuf TURUNÇ

Yusuf TURUNÇ


Markanın yaratıcısı Yusuf TURUNÇ, uzun yıllar tasarlamakta olduğu iletişim projeleri için ilk adımları 2005 yılında FIRAT REKLAM' ı kurarak başlatmıştır. Bu projeyle; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak makul ve karşılanabilir fiyatlarla, yaratıcı, teknolojik, hızlı ve pratik hizmet sunmayı hedeflemektedir. Sektörel deneyimini Türkiye’nin değişik illerinde gözlemleyip geliştiren, gözlemlediği bu önemli unsurları FIRAT REKLAM’ da sentezlemiştir.

FIRAT REKLAM

FIRAT REKLAM


Türkiye’de ve YUrt dışında bulunan A’dan Z’ye tüm iletişim ürünlerini ve hizmetlerini tek bir şirket üzerinden veren FIRAT REKLAM alanında iyi hizmet vermeyi hedefleyen bir iletişim şirketidir. Ülkede bu hizmetleri tek tek sağlamakta olan çeşitli firmalar var olsa da,FIRAT REKLAM tüm bu sistemleri tek bir platfomda sunan, yegane firma olma özelliğini taşımaktadır.
www.firatreklam.com, özel yazılımı sayesinde, iletişimi kolaylaştırarak, hızlı üretimi ve sorunsuz teslimatı ile müşteri aksiyonunu azaltmayı vaat eder. Gelen siparişleri, zamanı efektif kullanarak hazırlar ve ürünleri toplam kalite esasları çerçevesinde hatasız olarak üretmeyi esas alır. Bireysel ve kurumsal müşteri platformu, elekronik döküman yönetimi ve farklı teslimat seçenekleri sayesinde profesyonel bir çözüm ortağı olmayı hedefler.

Hakkımızda neler biliyorsunuz?

Hakkımızda neler biliyorsunuz?

Fırat Reklamcılık 2005 yılında kurulmuştur, Kurucusu...

Devamını Oku

Misyonumuz neler mi?

Misyonumuz neler mi?

İnsanın var olup, kendini anlayabildiği zamanlardan beri, karşısındaki...

Devamını Oku

Vizyonumuzu merak ediyormusunuz?

Vizyonumuzu merak ediyormusunuz?

Gelişen Modern Dünyada,Matbaa ve İletişim Sektöründe...

Devamını Oku

Bizi merak ettiniz mi?

Bizi merak ettiniz mi?

Bizi merak ettiniz mi?...

Devamını Oku